FACILITACE

Se skupinami a týmy pracuju jako facilitátor akcí do 15 účastníků. Organizuju a facilituju své otevřené akce, zejména workshopy, tematická setkání a mastermindové skupiny. Facilitovat můžu i vaši akci. Najmout si mě můžete také na koučování týmů. Pracuju s malými firmami, startupy a byznysy, které inklinují k prvkům svobody v práci.

Skupinám, týmům a firmám nabízím:

  • koučování týmů
  • seberozvojové workshopy
  • facilitaci setkání, porad a brainstormingů
  • facilitaci mastermindových skupin
  • workshopy využívající práce s tělem a pohybem

WORKSHOPY

Moje workshopy jsou zážitkové a prakticky orientované. Podporuju sdílení mezi účastníky, vytvářím uvolněnou, hravou atmosféru a prostor pro zkoumání a objevování. Zde jsou typická témata mých workshopů:

  • tvorba osobní, pracovní či podnikatelské vize a výroba visionboardu
  • sebekoučování /práce s cíli založenými na vizi/
  • kreativní techniky /myšlenkové mapy, brainstorming, brainwriting, aj./
  • kariérní restart pro ženy /po RD, 50+ nebo na jiné na pracovní či životní křižovatce
  • time & energy management

Aktuální otevřené workshopy najdete v akcích. Ráda pro vás připravím také workshop na míru. Tematicky a rozsahem ho přizpůsobím vašim potřebám a možnostem.

MASTERMINDOVÉ SKUPINY

Mastermindovou skupinu pro freelancery, majitele malých podniků a živnostníorganizuju a facilituju v Třebíči. Jedná se o uzavřenou skupinu, jejíž členové se pravidelně scházejí a sdílejí zkušenosti, vzájemně se podporují a obohacují. Setkání jsou pro maximální efektivitu a praktičnost moderovaná facilitátorem.

Mastermindová skupina svým členům přináší možnost raketového posunu a načerpání energie ve společnosti lidí, kteří řeší podobná témata. Každý má příležitost do skupiny vnést svoje konkrétní aktuální téma. Od členů získá inspiraci a nové nápady, zpětnou vazbu, tipy na osvědčené postupy a užitečné kontakty.

Předpokládá se, že se všichni členové účastní každého setkání ze série. Za účelem zajištění bezpečného prostředí je skupina stálá. Mezi jednotlivými setkáními mají členové skupiny příležitost být v kontaktu prostřednictvím tajné facebookové skupiny.

Chcete, abych facilitovala setkání vaší mastermindové skupiny, kterou si sami zorganizujete? Ozvěte se mi na email. Při rozumné dojezdové vzdálenosti je velká šance, že se domluvíme.

FACILITACE VAŠÍ AKCE

Také si mě můžete najmout jako facilitátora vaší akce – porady či brainstormingových nebo jiných druhů setkání. Pomůžu vám nadesignovat formát diskuse či rozhodovací proces. Pohlídám, aby se skupina držela stanoveného tématu. Zajistím, aby měl každý příležitost se vyjádřit a aby bylo jasné, proč a o čem se jedná a co se bude dít s výstupy.

TÝMOVÉ KOUČOVÁNÍ

Pomoct vám můžu také, pokud chcete týmovým koučováním podpořit vyladěnost, efektivitu, produktivitu a dobrou komunikaci v týmu. Týmové koučování funguje podobně jako individuální. Vedle cílů jednotlivých členů týmů se zaměřujeme především na společná témata a cíle.

POHYBOVÉ WORKSHOPY

Pro zájemce o seberozvoj prostřednictvím pohybu pořádám somatické workshopy. Na workshopech se zaměřuju na prohlubování tělesného vnímání, zkoumání pohybových vzorců, objevování nových možností a na rozvoj pohybového repertoáru.

Workshopy bývají hravé, některé jsou zaměřené více na tělo a pohyb, jiné na seberozvoj a reflexi. Nabízím i workshopy zaměřené na určitá konkrétnější témata, např. rovnováhu, komunikaci a kontakt, práci s prostorem nebo autenticitu. Zajímá mě organický pohyb a mám ráda společné tvoření.

POPTÁVKA WORKSHOPU/FACILITACE

Chcete-li, abych pro vás připravila workshop nebo facilitovala vaši akci, napište mi prosím.

Workshop může být polodenní nebo celodenní, dle tématu a potřeby. Počet účastníků je optimálně 8-12. Hodina facilitace/lektorování stojí 1800 Kč. Cena zahrnuje přípravu. Cestovné činí 5 Kč/km. Pořadatel akce zajišťuje pronájem prostor a občerstvení pro účastníky.

Formát a podmínky facilitace vaší akce se domlouvají individuálně.