Načítám Akce

Série oddechových prázdninových akcí v parcích a zákoutích Třebíče. Pohyb, hra a zkoumání. Budeme objevovat a zjišťovat, jak to máme. V kontaktu s místem a prostorem. Tentokrát nebudeme cílit na ultra super seberozvoj, i když ten tam taky bude, spíše na zážitek, lehkost léta a relax v pohybu. Každá dílna proběhne na jiném místě a velmi pravděpodobně bude mít téma, které bude viset ve vzduchu.

Přihlášky předem jsou nutné proto, abychom mohly být v kontaktu pro úspěšný sraz v časoprostoru a v případě změn. O své účasti mi dejte vědět sem https://forms.gle/mitaX9kL2BzzWtpx9 Přihláška nutná. Místo setkání vám upřesním vždy pár dní před konáním akce.

Koná se jen za ok počasí. Vstupné dobrovolné na místě dle vašeho uvážení do diskoklobouku. Jen pro dospěláky. Děti a psy nechte doma. Chceme si odpočinout a dobít si baterky. Změna místa, termínu a času vyhrazena a po dohodě s přihlášenými možná. Setkání na sebe nebudou navazovat a pokud jo, tak jen volně. Můžete přijít jen na ty, které se vám hodí.

https://www.facebook.com/groups/divnetance/about/