Načítám Akce

Koučování za pochodu spojuje to nejlepší z koučinku a pohybu na čerstvém vzduchu. Zvyšuje výkonnost, spokojenost a pocit, že mám svůj život ve svých rukou. Ten, kdo určuje, kam a kudy půjdeme a o čem budeme mluvit, jste vždy vy.

Chůze zvyšuje hladinu naší pozornosti. V pohybu jsme více vnímaví a přítomní v těle. Získáváme větší odstup, nové úhly pohledu a originální nápady. Kontakt s přírodou zklidňuje mysl a tříbí smysly. Přivádí nás blíže k našim opravdovým potřebám.

Hluboký dech stimuluje mozek. Lépe nám to myslí a hlava se postupně čistí. V pohybu se přirozeně dostáváme do stavu plynutí – flow. Je to stav plného soustředění, zaujetí pro věc, kreativity, pozitivního naladění emocí a obrovské produktivity.

Při koučování za pochodu využíváme naplno svůj intelekt, emoce, tělo a smysly. Tato komplexní provázanost nám pomáhá lépe porozumět tomu, co se nám v životě děje a co právě řešíme. Zvyšuje účinnost koučování a dopad výstupů. Prodlužuje trvanlivost nastartovaných změn.

Koučování za pochodu trvá obvykle 2-3 hodiny. Bývá velmi výživné a výstupy z něj obvykle vystačí na několik týdnů až měsíců. Stojí 3000 Kč plus cestovné 5Kč/km z Třebíče. Termín si můžete objednat prostřednictvím kontaktního formuláře http://zuzanadudkova.cz/kontakt/?lang=cs

Více info: http://zuzanadudkova.cz/koucovani/?lang=cs
www.koucovanizapochodu.cz