Načítám Akce
akce již proběhla.

Mastermind skupina na zkoušku je příležitostí pro všechny zájemce o půlroční běh mastermind skupiny, kteří si tento formát a mě v roli facilitátorky chtějí předem vyzkoušet.

Šestiměsíční běh třebíčské mastermind skupiny pro freelancery, majitele malých firem a živnostníky na tuto ochutnávku volně naváže od října 2019 do dubna 2020. Půjde o sérii šesti setkání v uzavřené skupině s měsíčním odstupem. Kapacita skupiny bude 5-7 členů.

Mastermind skupina na zkoušku proběhne 24.6. jako jednorázové otevřené setkání v němž se zaměříme na témata, která přinesou její účastníci. Bude trvat 3 hodiny a povedu ji stejně jako pak navazující setkání od října. Na podzim pak bude pouze jiné složení účastníků a skupina bude uzavřená. Termíny půlročního běhu si domluvíme během června.

Pokud máte o účast v třebíčské mastermind skupině zájem, pošlete mi prosím nezávaznou přihlášku: https://forms.gle/utXg7hTaDbZQMmzE9.

V přihlášce uveďte i to, zda máte zájem se zúčastnit MASTERMIND SKUPINY NA ZKOUŠKU. Pokud projevíte zájem, ozvu se vám brzy zpět na email. Místo na 24.6. budete mít rezervované provedením platby. Údaje pro platbu vám pošlu. Cena Mastermind skupiny na zkoušku je 750 Kč.

Pro více info o přínose mastermind skupin koukněte na můj článek http://zuzanadudkova.cz/mastermind-skupiny/?lang=cs